Inspiracje Proponowane tematy

Sypialnia

Sypialnia

Nawiązując do piosenki Intymnie Rynkowskiego Lubię naszą samotność we dwoje, Ty pościelisz sobie łóżko... Sypialnia jest oazą spokoju. Znajdziesz tutaj wiele wzorów, które pomogą Ci zasypiać w uroczym i ciepłym klimacie.

Zobacz »

Salon

Salon

To właśnie w pokoju dziennym spędzasz najwięcej czasu z całego dnia. Spraw by każdy minuta była satysfakcjonująca i pełna zaraźliwego optymizmu każdego dnia. Dzięki naszym propozycjom Twój pokój nabierze kolorów i klasy.

Zobacz »

Pokój dziewczęcy

Pokój dziewczęcy

Dla dziewczynek proponujemy słodkie zwierzaki, piękne królewny,a także wiele różnych równie kolorowych pomysłów. Każda dziewczyna marzy, by koleżanki były pełne podziwu widząc kreatywnie udekorowany pokój. Nasza oferta skierowana jest specjalnie dla Twojego dziecka.

Zobacz »

Pokój chłopięcy

Pokój chłopięcy

Zobacz »

Kuchnia

Kuchnia

Miejsce tworzenia posiłków jak i ich zjadania. Pomożemy Ci stworzyć pomieszczenie, które dzięki swojej pozytywnej energii sprawi, że Twoja ściana z fototapetą jak i poranna kawa pobudzą Cię do działania przez cały dzień z uśmiechem na twarzy.

Zobacz »

Łazienka

Łazienka

Masz już dość tradycyjnych płytek? Twoim marzeniem jest zagospodarowanie ściany w sposób oryginalny? Dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie wiele propozycji, które odmienią Twoją łazienkę nie do poznania, a także na pewno nie ulegną zniszczeniu pod wpływem wilgoci.

Zobacz »


W góre